دانشجویان مدیریت مالی مهر 1390 گیلان

برنامه کلاسها،تاریخ امتحانات،سمینارها و اطلاعیه ها

هفته اول

دوستان عزیز سلام

پیش از هرچیز باید باید از حضور پر رنگتون در هفته اول کلاس ها تشکر کنم. در بهترین وضعیت 7 نفر از گروه حضور داشتند که در بعضی کلاس ها به 5 نفر هم رسید!

اما آنچه رخ داد:

1- آقای دکتر رمضانپور فرمودند که آزمون میان ترم نخواهیم داشت و پایان ترم از مطالب گفته شده در کلاس آزمون خواهیم داشت که باید جزوه بنویسیم. البته کتابهایی هم به شرح ذیل معرفی شد که اولی مبنای اصلی خواهد بود:

- مبانی بازارها و نهادهای مالی، ترجمه حسین تبریزی، انتشارات پیشبرد

- بازارها و نهادهای مالی، هیبتی-نیکومرام-راهنمای رودپشتی، انتشارات دانشگاه آزاد

- بازارهای پولی و مالی بین المللی، محمد شبانی، انتشارات سمت

2- آقای دکتر قلیزاده کلاس اول را تشکیل دادند و کلاس دوم را با توجه به تعداد حضار کنسل نمودند. در خصوص تئوری های مالی، موارد ذیل بر اساس فایل هایی که از اینجا می توانید دانلود کنید مرور خواهند شد:

تئوری های مدیریت نقدینگی، بازار کارا، ساختار سرمایه، پورتفوی، نمایندگی، سیاست تقسیم سود، مالی رفتاری، مدیریت مالی مدرن و نوین، حاکمیت شرکتی، بحران مالی جهانی/ دلایل و پیامدها. ضمناً برای دریافت پسورد فایل ها حضوراً اطلاع رسانی می شود و یا با بنده تماس بگیرید.

در این رابطه گروه هایی تشکیل خواهد شد و 7 نمره برای پرزنت ها و 14 نمره برای پایان ترم در نظر گرفته می شود. ارزیابی پرزنت ها توسط کلاس انجام می شود و 2 نمره از این 7 نمره برای توسعه مطالب فصل مربوطه خواهد بود.

در رابطه با موسسات پولی و مالی نیز تنها این نکته مطرح شد که منبع، کتاب Financial Institution نوشته پروفسور Rose خواهد بود که ویرایش سوم به صورت فایل الکترونیک ارائه خواهد شد.

3- کلاس آقای دکتر مستقیمی نیز با توجه اینکه ایشان برنامه سفر به تهران داشتند کوتاه برگزار شد و منابع ذیل تعیین شد:

کتابهای سیستمهای مدیریت اطلاعات  Laudon 2011، Anderson، Obrien، دکتر مستقیمی، دکتر بهشتیان، دکتر مومنی، دکتر انواری رستمی و ...

البته منبع اصلی Laudon 2011 است و مطالب مطرح شده در کلاس که فایل الکترونیک کتاب و Power Point مطالب ارائه می شود. 4 تا 6 نمره برای پروژه و باقی آن، آزمون پایان ترم خواهد بود.


در پایان امیدوارم هفته آتی در کلاس همه دوستان رو بعد از اینهمه فاصله ببینیم.

خوب باشید همیشه.
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/07/13ساعت 19:55  توسط مجتبی آزادی  |